niedziela, 25 września 2011

Virgin Roster - Postacie

Kiyoka Daimon
Jedyna córka bardzo bogatej rodziny. Jest bardzo nieśmiała i wycofana, nie ma przyjaciół. Pada często ofiarą dokuczania i zaczepek ze strony innych uczniów, którzy wyciągają od niej pieniądze. Nie potrafi się przeciwstawiać innym. Najstarsza z uczennic występujących w grze.
Yuki Yoshikawa
Uczennica klasy, w której uczy Inui. Siostra Saki, z którą nie bardzo się lubią. Stara się być zawsze uśmiechnięta i dobrze nastawiona do innych, jest miła i uczynna. Przyjaźni się z Shinobu i kocha w Inuim. Nie wiem, że Shinobu się w niej kocha.
Shinobu Misono
Chłopczyca, kiedyś trenowała szermierkę. Najlepsza przyjaciółka Yuki, kocha się w niej, ale wstydzi się tego wyznać, bo nie wie, jak Yuki by na to zareagowała. Zawsze odganiała wszystkich chłopaków, którzy chcieli się umawiać z Yuki i nie lubi też Saki, bo uważa, że gnębi siostrę.
Ren Hasami
Szkolna gwiazda tenisa, podziwiana i szanowana przez innych, ale nie ma przyjaciół. Jest bardzo nieufna wobec innych ludzi i nie potrafi nawiązywać z nimi znajomości. Najmłodsza z bohaterek gry.
Saki Yoshikawa
Zastępczyni dyrektora i opiekunka nowych nauczycieli w szkole. Bardzo nieprzystępna i arogancka, swoich podwałdnych traktuje z góry i pomiata nimi. Jest starszą siostrą Yuki, ale stara się to ukrywać.
Tomo Sakashita
Młoda praktykantka w szkole, bardzo miła i przyjacielsko nastawiona wobec innych. Naiwna i dobroduszna, łatwo daje się wykorzystywać innym i jest ciągle krytykowana przez Saki. Bardzo lubi Inuiego i ma sekret związany z tym, dlaczego właśnie w tej szkole ma praktyki.
Takako Kuga
Szkolna pielęgniarka, która jest też pierwszą osobą, które uczniowie powierzają swoje sekrety. Ma wiele kompleksów i nie czuje się pewna. Nigdy nie miała chłopaka i uważa się za brzydką i nieatrakcyjną. Ma jednak dobre serce, co sprawia, że budzi zaufanie innych. Najstarsza postać w grze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz