poniedziałek, 19 września 2011

Three Sisters Story - Postacie

Emi Okamura

Średnia z sióstr i główna miłość Koichiego. Z charakteru bardzo gwałtowna i wybuchowa, ale po zniknięciu jej ojca jest bardzo nieszczęśliwa i rzadko wpada w złość. Na początku gardziła bohaterem, ale potem polubiła go.

Yuki Okamura
Najstarsza z trójki sióstr. Dorosła i odpowiedzialna, po zniknięciu ojca stara się być opiekunką całej rodziny. Lubi głównego bohatera od samego początku i nawet kocha się w nim, ale wstydzi się tego. Zostawiła studia i podjęła pracę w biurze, żeby utrzymać dom. Ma ciekawe zajęcie dodatkowe.

 Risa Okamura
Najmłodsza z sióstr, zachowuje się jeszcze ciągle trochę dziecinnie i mówi o sobie w trzeciej osobie. Zakochana w bohaterze naiwną, ale szczerą miłością. Traktuje go trochę jak starszego brata, ale chciałaby, żeby widział w niej kobietę.
Eichi Sanada
Starszy brat głównego bohatera i architekt zemsty na rodzinie Okamurów. Główny bohater negatywny całej gry, który doprowadził do zniknięcia ojca trzech sióstr i teraz próbuje zmusić je do prostytucji.
Keiko
Nauczycielka głównego bohatera, w szkole szanowana i lubiana, chociaż wielu boi się jej z powodu wysokich wymagań. Zakochana jest w Eiichim i dla głównego bohatera jest to powód do podejrzeń.
 Junko
Pielęgniarka w szkole głównego bohatera, nimfomanka, która lubi uwodzić swoich uczniów. Dla uczennic jest z kolei osobą, której można zaufać i się wyżalić ze swoich kłopotów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz