niedziela, 18 września 2011

Anti Demon Ninja Asagi - Postacie


Asagi Igawa
Jest najlepszą agentką ASG. Jej rodzina od pokoleń trenowała się w sztuce walki ninja. Asagi została członkinią ASG zaraz po tym jak powołano tę organizację do życia i jest jej najlepszą i najbardziej wyszkoloną zabójczynią, potrafiącą samotnie walczyć z kilkudziesięcioma, a wyjątkowo nawet z setką, przeciwników na raz (co możemy zobaczyć na początku gry). Ma bardzo dobre rozpoznanie w świecie demonów. Marzy jednak o tym, aby skończyć z życiem zabójczyni i zostać zwykłą, japońską żoną, mieszkając z w jednym domu ze swoich ukochanym Kyosuke Nawet po porzuceniu ASG nie przestała trenować. Walczy przy pomocy krótkiego miecza. Jej najlepsza technika to "Płatki bitewne miecza", która pozwala jej zaatakować wielu wrogów na raz.

Sakura Igawa
Młodsza siostra Asagi, a jednocześnie jej fanka. Pragnie również zostać ninja i członkinią ASG, co po tym, jak Asagi zostawia organizację dla swojego ukochanego, wydaje się być dość prawdopodobne. Sakura, w tajemnicy przed siostrą, dużo ćwiczy w rodzinnym dojo i jest prawie tak silna jak główna bohaterka. Brakuje jej jednak doświadczenia, jest młoda i naiwna. W walce posługuje się długim mieczem. Nie zna żadnych taktyk bitewnych.

Oboro
Jedna z przywódczyń organizacji zrzeszającej ludzi i demony, oraz główna przeciwniczka Asagi. Na początku gry ginie z rąk głównej bohaterki, okazuje się jednak, że nie na zawsze. Oboro wraca jako pół człowiek - pół demon, żeby zemścić się na Asagi. Organizuje też tajne, dostępne dla wybranych, nielegalne turnieje walki, w których często przegrana osoba jest poddawana torturom lub ginie. Oboro nie jest jednak przywódczynią absolutną, a jej nienawiść do Asagi sprawia, że zrobi wszystko, aby zniszczyć i ostatecznie upokorzyć tą, która ją kiedyś zabiła. W walce posługuje się potrójnymi pazurami przymocowanymi do nadgarstków, poza tym jest mistrzynią hipnozy.

Arkon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz