wtorek, 20 września 2011

Jewel Knights Crusaders - Postacie

Imię i Nazwisko: Meno Yuki
Pseudonim: Onyx
Broń: Miecz
Na co dzień pracuje w szpitalu jako pielęgniarka, gdzie biega w bardzo seksownym stroju. Poza tym nosi bardzo ładną, czarną suknię ze sznureczkami. Chociaż wydaje się najbardziej nieśmiała i delikatna, jest najstarsza ze wszystkich dziewczyn i zajmuje stanowisko przywódczyni Jewel Knights. Potrafi najlepiej ze wszystkich trzech podejmować trudne decyzje. To ona zaproponowała Ginjiego jako czwartego członka drużyny. Jest w nim zakochana, co próbuje ukrywać. Już po "pierwszym razie" jako jedyna nie protestuje. Kiedy w pobliżu Ginjiego zaczyna się kręcić jakaś inna dziewczyna, Meno robi się zazdrosna.

Imię i Nazwisko: Ruri Kasuga
Pseudonim: Lapis Lazuli
Broń: Łuk
Z charakteru chłopczyca, chociaż jej ulubionym hobby jest tańczenie. Jest młodsza od Meno i jeszcze chodzi do liceum. Bardzo łatwo się denerwuje, a Ginjiego nienawidzi, bo uważa, że jest prostakiem, który myśli tylko o walce i seksie. Chociaż wydaje się bardzo nerwowa, to Ruri nie lubi walczyć i wolałaby nie być członkiem Jewel Knights. Nosi obcisły strój złożony ze spodni i bluzki. Do Ginjiego przekonuje się dopiero po bardzo długim czasie. Na koniec mogę dodać, że to moja ulubiona bohaterka.
Imię i Nazwisko: Hisui Ohara
Pseudonim: Jade
Broń: Pistolet
Najmłodsza z drużyny, z wyglądu i zachowania jest jak dziecko, chociaż jest podobno pełnoletnia. Najbardziej z całego zespołu lubi walczyć, ale jest strasznie naiwna. Wobec obcych zawsze jest nieśmiała i trochę bojaźliwa. Jest dość denerwującą postacią i sam ją omijałem. Ma dziwny zwyczaj, że punktualnie o ósmej zasypia, nawet jeżeli akurat toczy się walka.
Przyjaciółka z dzieciństwa Ginjiego, nawet trochę w nim zakochana. Ale żadne z nich wcześniej o tym nie myślało, a teraz nie mają na to już czasu. Ginji, zamiast zająć się Asako, woli łazić po ulicach i się bić. Asako została natomiast agentką Ragnarokkr. Jej frustracja z powodu nieudanych prób zwrócenia na siebie uwagi Ginjiego sprawiła, że jest bardzo agresywna i nieobliczalna podczas walk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz