niedziela, 18 września 2011

Anti Demon Ninja Asagi 2 - Postacie


Asagi Igawa (31 lat) - jest najlepszą agentką ASG. Jej rodzina od pokoleń trenowała się w sztuce walki ninja. Asagi została członkinią ASG zaraz po tym jak powołano tę organizację do życia i jest jej najlepszą i najbardziej wyszkoloną zabójczynią. Porwana przez Oboro, została poddana wielu upokarzającym rzeczom i zmianom. Jej ciało stało się sto razy bardziej wrażliwe niż ciało zwykłej kobiety. Udało jej się wyrwać z więzienia, jednak musiała zabić Oboro, która zamieszkiwała ciało jej narzeczonego. Walczy przy pomocy krótkiego miecza. Jej najlepszą techniką jest "Płatki bitewne miecza", która pozwala jej zaatakować wielu wrogów na raz.


Sakura Igawa (21 lat) - to młodsza siostra Asagi. Rok wcześniej, podobnie jak Asagi, została porwana i zmuszona do walki na Chaos Arena. Jej ciało spotkał ten sam los co ciało jej siostry i od tego czasu musi brać lekarstwa, które powstrzymują działanie przemiany. W tej grze Sakura jest już członkinią ASG tak jak Asagi, ale wciąż nie dorównuje siostrze wyszkoleniem i siłą.

Kuro Yathu (wiek nieznany) - doświadczony agent ASG, który podczas jednej z misji został oślepiony. Od tego czasu nie uczestniczy w miejscach organizacji, ale wspiera innych agentów z bazy. Kiedy jednak jest to niezbędne, potrafi też walczyć.

Anya (wiek nieznany) - młoda ninja, która została porwana przez organizację przestępczą wspieraną przez chińczyków i przemieniona w pająkowatego potwora. Jej psychika została całkowicie zniszczona po torturach, jakim została poddana i zachowuje się jak wariatka. Do obu sióstr, Asagi i Sakury, zwraca się jakby była ich siostrą. Jest wyjątkowo okrutna i sadystyczna. Nie wiadomo, czy zostało w niej coś z jej dawnej osobowości.

Oboro - w finale pierwszej części została zabita przez Asagi, ale w tej grze powraca, na dodatek w dwóch osobach. Podanie szczegółów byłoby zbyt dużym spoilerem, ale jeżeli ktoś ją polubił, to w tym odcinku serii będzie jej tak samo dużo co w pierwszej.

Arkon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz