środa, 21 września 2011

Fatal Relations - Opis przejścia

"Fatal Relations" jest grą liniową, ale czasem żeby akcja potoczyła się dalej, trzeba odpowiednio wybrać. Tutaj podaję w jakiej kolejności odwiedzać bohaterki. Podczas wszystkich rozmów, nawet gdy teoretycznie masz wybór, gra narzuca odpowiedź.Dzień pierwszy
Po rozmowie z Mrs. Hayami odwiedź pokoje wszystkich sióstr w dowolnej kolejności. Potem idź do pokoju Mrs. Hayami, a następnie do swojego własnego.


Dzień drugi
Porozmawiaj z Mrs. Hayami, przejdź po pokojach sióstr, wróć do holu, znów idź do Mrs. Hayami i obejrzyj scenkę. Teraz udaj się do swojego pokoju, potem jeszcze raz do Mrs. Hayami. Czas odwiedzić Reikę, po niej Mrs. Hayami, wracasz do pokoju, a potem idź do Aye. Po niej czas na Yuko, która urządzi ci mały quiz. Oto odpowiedzi:
1) a=1/2LH
2) Constitution
3) Latin
4) 55 grams with no change
5) It means after B
6) Can all events be explained by the law of averages
7) It will take more than 500 trillion years
Każda zła odpowiedź zmusza do rozpoczynania quizu od początku. Po scence wróć do swojego pokoju.


Dzień trzeci
Odwiedź kolejno: Shizune i Myuki, wróć do siebie, a stamtąd idź do Mrs. Hayami.


Dzień czwarty
Przejdź po całym domu i skończ w holu. Potem obskocz pokoje Yuko, Reiki, Shizune i Ayi. Wróć do siebie.


Dzień piąty
Zacznij od pokoju Mrs. Hayami, potem odwiedź Yuko, następnie udaj się do siebie. Teraz po kolei: Miyuki, Reika, Yuko i Aya. Po tych wszystkich przeżyciach wróć do swojego pokoju, a dzień skończ odwiedzając Mrs. Hayami.


Dzień szósty
Odwiedź Miyuki i zejdź do holu. Idź do pokoju Ayi, zejdź do holu i wróć do pokoju Miyuki. Dalej gra do końca potoczy się już sama.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz