niedziela, 18 września 2011

Cosplay Alien - Postacie

Larfa
 Córka kosmicznego władcy, do szaleństwa zakochana w Yuusaku i gotowa na wszystko, żeby tylko został on jej mężem. Ma bardzo denerwujący charakter, narzuca się bohaterowi i za wszelką cenę usiłuje zwrócić jego uwagę. W tym celu często zmienia stroje na podpatrzone w mangach z kolekcji bohatera. Może to robić szybko i sprawnie dzięki swoim bransoletkom. Mieszka u Yuusaku, nie pytając go nawet o zdanie. Jest uparta i jeśli coś sobie zażyczy, to robi wszystko, żeby to osiągnąć.

Shiori
Zna się i przyjaźni z Yuusaku od dziecka. Chciałaby, żeby stali się parą, ale jest za bardzo nieśmiała, żeby mu o tym powiedzieć. Cały czas bardzo się kryje i rumieni. Pewnie by skończyła jako stara panna, ale od momentu, gdy pojawia się Larfa, która chce jej zabrać faceta, Shiori nabiera pewności siebie i postanawia walczyć z kosmitką. Jest nadal nieśmiała, a na dodatek ma kompleksy związane z własnym ciałem. Cały czas ma smutną minę, jakby za chwilę miała się rozpłakać.

 Laylia
Pierwsza ciekawa postać w tej grze. Laylia jest matką Larfy (ojciec nie miał czasu przylatywać z córką na Ziemię?) i bardzo ją kocha. Rozpieszcza córeczkę jak się da i spełnia wszystkie jej życzenia. Podejmuje pracę jako nauczycielka w szkole, do której chodzą Yuusaku i Shiori. Kiedy widzi kłopoty w związku córki i wybranego przez nią chłopaka, postanawia trochę "podszkolić" wybranka w sprawach łóżkowych. Nosi zawsze okulary, ma ciemniejszą cerę i nawet sympatyczny charakter. Niestety, z nią nie ma związanego żadnego zakończenia.

Mia
Jak ktoś lubi catgirlsy, to na pewno polubi tą bohaterkę. Mia jest przyjaciółką Larfy z dzieciństwa. Ciągle rywalizują ze sobą i kiedy Larfa znalazła sobie narzeczonego, Mia oczywiście musiała przylecieć za nią. Celem tej bohaterki jest zdobycie Yuusaku, ale ma na to nieduże szanse. Ubiera się w strój typowy dla bohaterek mang i anime z gatunku "neko", czasem zachowuje się infantylnie.

 Vanilla
Tak jak Mia, jest przyjaciółką Larfy z dzieciństwa. Ale w odróżnieniu od tamtej, stara się pomagać swojej przyjaciółce niż sprawiać jej kłopoty. Zawsze nosi strój przypominający króliczki Playboya. Dla Larfy jest trochę taką starszą siostrą, a jak już Yuusaku zaciągnie do łóżka, to tylko po to, żeby go nauczyć, jak najlepiej uprawiać seks. Tak jak Laylia, jest bardziej doświadczona w tych sprawach i nie robi awantur bez powodu. Moja druga ulubiona postać w tej grze, ale też niestety bez własnego zakończenia.

 Aqulia
Pojawia się najdalej i zbyt dużo o niej lepiej nie pisać. Chociaż jest starsza od Larfy, ma trochę podobny do niej charakter, bo też jak już coś sobie zażyczy, to musi to mieć. Jest kosmiczną piratką, a jej strój to dziwne skrzyżowanie stroju pirata i kostiumu bdsm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz