poniedziałek, 3 czerwca 2013

Zapowiedzi MangaGamer

MangaGamer na swoim blogu ogłosił dwa kolejne tytuły, które zamierza wydać. Trzeba przyznać, że robią to wszystko w iście imponującym tempie. Trochę gorzej jest z samymi grami, bo tym razem niestety żadna z nich mnie specjalnie nie interesuje. Niemniej, przyjrzyjmy się obu zapowiedzianym tytułom.


Pierwszy, którego okładkę widzicie wyżej, to "Imouto Paradise", czyli, zgodnie z tytułem raj dla tych, którzy lubią niezdrowe stosunki między rodzeństwem. Pełen, japoński tytuł tej gry brzmi "Imouto Paradise! ~Onii-chan to Go nin no Imouto no Ecchi Shimakuri na Mainichi~", co oznacza mniej więcej "Brat i jego pięć siostrzyczek uprawią cały czas dużo seksu". Myślę, że to samo w sobie oddaje dobrze treść tej gry. Powstała także jej druga część, a na podstawie pierwszej nakręcono też anime.


W grze występować będzie pięć dziewczyn - typowa młodsza siostra Aya, tsundere Rio, wstydliwa Hiyori, energiczna Koharu i kujonka Michika. Każda z nich będzie miała swoje zakończenie, a poza tym będzie jeszcze jedno zakończenie haremowe. Gra jest pierwszym efektem współpracy MangaGamer z firmą Moonstone i należy do średnio długich. Wersja japońska dostała później patcha, który zmieniał trochę fabułę i sprawiał, że bohaterki były spokrewnione z głównym bohaterem - w wersji oryginalnej tak nie było. Nie wiadomo, która z wersji pojawi się po angielsku.


Drugim z tytułów, który pojawił się w zapowiedziach, jest "Touma Kojirou’s Detective File", czyli kolejne nukige z tego nieszczęsnego Softhouse (doprawdy, jest tyle firm robiących takie gry, a oni wybrali jedną z najgorszych...). Tytuł znowu zdradza tu całkiem sporo. W grze wcielamy się w niezbyt lotnego i odnoszącego sukcesy detektywa, który pewnego dnia otrzymuje zlecenie od przyjaciółki swojej młodszej siostry - ona i jej znajomi z teatru szykują przedstawienie na podstawie "Upiora w Operze". Pojawia się jednak ktoś, kto zaczyna naśladować upiora i im grozić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz