środa, 26 czerwca 2013

Sukisho - demo po angielsku


Fanów (a raczej fanki, chociaż kto wie...) gier o gejach pewnie ucieszy informacja o tym, że ruszyło angielskie tłumaczenie kolejnej takiej gry. Tym razem na warsztat wzięto grę "Suki na Mono wa Suki Dakara Shouganai!! First Limit", w fanomie szerzej znaną jako po prostu "Sukisho" (i nie można było jej tak od razu nazwać?).
Fabuła, jak to w yaoi bywa, opowiada o miłości między chłopakami. Wszystko zaczyna się od tego, że główny bohater, Sora, wypada przez okno. Niestety przeżywa, a kiedy wraca ze szpitala, dowiaduje się, że jego kumpel odnalazł ich przyjaciela z dzieciństwa, który na dodatek wygląda jak kobieta. Problem polega na tym, że Sora o nikimi takim nie pamięta. Każdy przytomny zauważy, że coś tu nie gra.
Sukisho jest dość osobliwym połączeniem gatunków, bo jest tu sporo dramy, horroru oraz komedii. Dla każdego coś miłego :) Do nowości trudno ją zaliczyć, bo wyszła w 2000. Angielskie tłumaczenie do triala tej gry można pobrać z forum Aarin Fantasy. Wymagane jest posiadanie tam konta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz