wtorek, 18 czerwca 2013

Eroge z syrenką?


Pamiętacie "Małą Syrenkę" Disneya? Jak się okazało, Japończycy nawet z takimi pół ludźmi-pół rybami potrafią zrobić eroge. Od strony technicznej może się to wydawać nieco dziwne, ale jeśli ktoś śledzi rynek, to pewnie zauważył, że od pewnego czasu jest jakiś dziwny trend na tzw. "monstergirls", czyli dziewczyny będące skrzyżowaniem ludzi ze zwierzętami lub potworami.W ten trend wpisuje się gra "Mamono Musume no Yakata Suiseikan Igyouroku ~Ningyo no Sho~", czyli z japońskiego na nasz "Zapiski historii syrenki, córki demona". Ukazał się właśnie trail tej gry, więc jeśli chcecie sami sprawdzić, jak to się robi z syrenką, to demo możecie pobrać pod tym adresem.


Grafika wygląda całkiem nieźle, choć już sam projekt bohaterki czy jej ręce sprawiają, że raczej trudno mi ją sobie wyobrazić w scena łóżkowych. Ale wyobraźnia japońskich autorów eroge jest, jak widać, nieograniczona. Ciekawe, czy doczekamy się kiedyś yaoi z trytonami w takim razie XD Poniżej zamieszczam kilka screenów dla zainteresowanych:
8 komentarzy:

 1. XD Wygląda, jakby była w ciąży.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie widziałem handjoba za pomocą fal dźwiękowych. Pisarz musi mieć ubaw kreując tą scene.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba podpada pod oral, nie? W końcu robi to ustami...

   Usuń
 3. Jako że nie lubie ryb mam nadzieje ze połowa gry bedzie poświecona motylej damie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że nie tylko mi wpadła ona w oko bardziej niż główna bohaterka.

   Usuń
 4. Skoro już mowa o dziwnych grach mam nadzieje, że autor kiedyś poświęci posta naprawde osobliwym erogamom jakie zostały wydane. Np ta gra gdzie jedną z głównych bohaterek jest 2 metrowa księzniczka robot która wygląda jak cylinder z otworem na sztuczną pochwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie słyszałem o takiej, może i dobrze :) Jaki jest tego tytuł?

   Usuń
  2. Princess X ~Boku no Iinazuke wa Monsterkko!?~
   Prepare your mind

   Usuń