piątek, 14 czerwca 2013

Immoral Study Scenario 1: Shirakawa Reiko - online po angielsku


Assenheim Project, umożliwiający grę online w stare eroge, doczekał się kolejnego tytułu. Tym razem w jego ramach udostępniono graczom pierwszą część cyklu "Immoral Study", zatytułowaną "Immoral Study Scenario 1: Shirakawa Reiko". 
Głównym bohaterem serii jest nauczyciel o imieniu Hitsouji, który ma opinię cudotwórcy, potrafiącego nawet słabą uczennicę zmienić w prymuskę. Używa do tego mocno niekonwencjonalnych metod. W pierwszej części gry jego podopieczną jest wstydliwa Reiko Shirakawa, która chodzi do szkoły dla dziewcząt i do tej pory nie miała kontaktu z mężczyznami.
"Immoral Study" miało trzy części, z których dwie pierwsze ukazały się po angielsku na początku XXI wieku dzięki Himeya Soft, W pierwszą część po angielsku możecie zagrać na stronie Asshenheim.

2 komentarze:

  1. To była mój pierwszy erogame, wspaniały humor. Ciekawe czy wydadzą scenariusz nr 2 z chłopczycą.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pewnie tak, Assenheim ma w planach wydać w tej wersji wszystkie takie gry. Sam dla nich zrobiłem swego czasu polskie tłumaczenie "Pro Lesring Ring Out". Dla chętnych podsyłają gotowe teksty z gier do tłumaczeń, dlatego mają bardzo dużą bazę przekładów na różne języki.

      Usuń