piątek, 7 czerwca 2013

Kolejne informacje o nowej grze Orcsoft


Orcsoft siedziało ostatnio cicho, ale pojawiła się kolejna informacja na temat zapowiedzianej na początku tego roku produkcji. Wiadomo już, że jej główną bohaterką będzie dorosła kobieta, która ma męża, ale sypia także z jego bratem. Z danych wynika zatem, że dostaniemy kolejną grę typu NTR. Przyznaję, nie bardzo rozumiem, skąd w Japonii taka popularność tego motywu, ale kto zrozumie Japończyków?
Odpowiedzialnym za grafikę artystą będzie Chinbotsu, którego galerię na Pixiv możecie obejrzeć tutaj. Jeśli chodzi o samą grę, to Orcsoft udostępnił na  razie tylko jedną, nową grafikę, którą widzicie powyżej.

2 komentarze:

  1. Zapewne po prostu nowy trend, raz dobrze zaprezentowany został podłapany i będzie kontynuowany aż się nie znudzi i nie wejdzie pomiędzy stare szare fetysze. To samo zreszta można powiedzieć o monster girls gamesach gdzie zdawałoby się, że perspektywa pukania centaura to jakieś szaleństwo podpadające pod zoofilie a mimo to masa osób chętnie pofapuje do rybiej łuski byle by miała ładną twarz.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może tak być. Dla mnie gry z monstergirlami to też dziwota, ale widzę, że takie powstają od jakiegoś czasu.

      Usuń