piątek, 28 czerwca 2013

Dangan Ronpa Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei - angielski przekład


Posiadaczy konsol PSP ucieszy być może informacja o pojawieniu się angielskiego patcha do gry "Dangan Ronpa Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei". W tej grze akcja rozgrywa się w specjalnej szkole, w której zebrani zostali z całej Japonii uczniowie wyróżniający się w jakiś szczególny sposób. Trafił tam także główny bohater - Naegi Makoto, który różni się od zwykłych ludzi nadzwyczajnym szczęściem. Jednak gdy tylko przekracza bramę szkoły, mdleje. Gdy się budzi, spotyka kilkunastu innych uczniów, których spotkało to samo. Co gorsza, nie są w stanie opuścić budynku szkoły.

Po pewnym czasie okazuje się, że zostali zaangażowani w coś w rodzaju Battle Royale - aby się wydostać muszą zabić innych uczniów, ale mają zrobić to tak, aby nie odkryto tego, kto był sprawcą zbrodni. Jeśli sprawca zostaje odkryty, on również ginie. Zaczyna się zatem gra, w której brutalność i spryt mają tę samą wartość.



"Dangan Ronpa Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei" ukazało się po japońsku w 2010, a w październiku ubiegłego roku wyszedł patch do dema. Teraz, po ponad pół roku dostajemy wreszcie tłumaczenie pełnej wersji tej bardzo ciekawej gry. Jest to coś, co spodobać się może fanom serii "Ace Attorney". Dodatkowo niedługo ma wyjść anime. Patcha można pobrać ze strony Project Zetsubou. Poniżej zamieszczam trailer tej gry:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz