poniedziałek, 9 stycznia 2012

Zapowiedzi JAST USA na rok 2012

Niedawno pisałem o tym, co zapowiedział na ten rok MangaGamer, teraz mogę podobną notkę napisać o największym amerykańskim wydawcy visual novel, JAST.

1) Saya no Uta
Stworzona przez Nitroplus gra, której główny bohater po wypadku samochodowym zaczyna inaczej patrzeć na świat - wszędzie widzi krew i wnętrzności, a ludzie wydają mu się potworami. Chce popełnić samobójstwo, ale zostaje uratowany. Wtedy poznaje Sayę... "Saya no Uta" to horror z elementami gore.

2) Hanachirasu
Kolejna gra z Nitroplus, tym razem samurajska. Akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie w Japonii zakazano posiadania broni palnej. Główny bohater jest szermierzem, który szuka okazji, żeby zemścić się na swoim odwiecznym rywalu. "Hanachirasu" to dramat, raczej poważny i chociaż tam też będą dziewczyny, to gra oferuje też podobno sporo dla graczek lubiących gry o przystojnych facetach.

3) Sumaga
Znowu gra od Nitroplus, tym razem o czarownicach. Wydaje się trochę mniej ciężka od dwóch poprzednich, ale na razie niewiele jeszcze o niej wiadomo, choć cała fabuła ma zacząć się od śmierci głównego bohatera - więc pewnie lekko i tak nie będzie. Podobnie, jak dwie poprzednie gry, premiera będzie miała miejsce w wakacje albo później.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz