niedziela, 29 stycznia 2012

Haganekara no Ai - nowa gra Lilith Soft

Już pod koniec września 2011 pojawiły się pierwsze szkice z nowej gry Lilith Soft, ale bardzo długo trzymano nas w niepewności. Teraz już wszystko wiadomo. Nowa gra nosi tytuł "Haganekara no Ai" ("Miłość pod stalowym pancerzem"). Pojawił się pierwszy art promocyjny, który być może będzie okładką. Możecie go zobaczyć wyżej.

Projektami postaci zajmie się, tak jak to wcześniej było już wiadome, ZOL. Grafik ten pracował z Lilith przy takich grach jak "Princess Knight Lilia" i "Soukoukijo Eris". Patrząc na to, co widać na rysunku, można się spodziewać kolejnej gry w typowych dla Lilith Soft klimatach nukige, ale tych bardziej fantastycznych. Po dwóch grach bardziej realistycznych - "Saeko-san to netorare mail" i "Ochiro Hitozuma" Lilith wraca więc do tego, co robi najlepiej. Mam nadzieję, że gra będzie bardziej udana od "Taimanin Yukikaze".

Premierę "Haganekara no Ai" zapowiedziano na koniec lutego. Nie wiadomo na razie, czy gra będzie umieszczona w tym samym uniwersum, co któraś z wcześniejszych gier Lilith czy też będzie autonomiczna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz