środa, 11 stycznia 2012

Trailery Tokimeki Memorial Girl's Side 3rd Story na PSP

Bardzo popularna seria symulatorów randkowych dla dziewczyn "Tokimeki Memorial Girl's Side", wydawanych oryginalnie na konsolę Nintendo DS przenosi się na PSP. W każdym razie tam trafi trzecia, ostatnia jak na razie część tej serii, która ukazała się pierwotnie w czerwcu 2010. "Tokimeki Memorial Girl's Side premium 3rd Story" wyjdzie na PSP w połowie marca tego roku, wzbogacona oczywiście o kilka nowych scenek. Jak będzie wyglądało, możecie się przekonać, oglądając trailery zamieszczone tutaj:

Dodajmy, że dwie pierwsze części cyklu na DS, noszące tytuły "Tokimeki Memorial Girl's Side" i "Tokimeki Memorial Girl's Side: 2nd Kiss" doczekały się angielskich patchy. Trójka na razie nie ma takiego.

2 komentarze:

 1. Z tego co ja wiem 3 część na Nintendo DS jest narazie tłumaczona przez grupę,która wydała w tamtym roku tłumaczenie 2 części.
  Originalnie pierwsze 2 części były wydane na PSP 2 potem na DS'a,a w przypadku 5 jest odwrotnie.
  Wydanie tej gry jest uzasadnione tym,że w tym roku minęło 10 lat od wydania pierwszej części Tokimeki Memorial Girl's side na PSP 2

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, sam się aż tak dobrze na grach dla dziewczyn nie znam, więc cieszę się, że czyta to ktoś, kto zna się lepiej. Postaram się jutro poprawić.

   Usuń