piątek, 3 maja 2013

Orion Heart - ruszyła przedsprzedaż

 MangaGamer na swojej oficjalnej stronie umieścił informację o przedsprzedaży swojej najnowszej produkcji - "Orion Heart" (w oryginale "Orion Heart ~Injoku no Suku Mizu Sailor Senshi~") oryginalnie wydanej przez Liquid w 2009.
Głównymi bohaterkami gry są dwie magical girls - Aoi (Orion Sun) i Yuka (Orion Moon), którym wreszcie, po długich i bolesnych staraniach udało się pokonać władcę demonów Gildarta. Obie dziewczyny myślały, że teraz będą mogły już powrócić do swojego normalnego życia. Ale Gildart, jak to ci źli mają w zwyczaju, powrócił, potężniejszy niż wcześniej.


Na dodatek, Gildart przygotował się dobrze do nowego starcia z przeciwniczkami, opanowując ciało chłopaka Aoi. Postanowił, że w ten sposób zdobędzie nad nią kontrolę, a następnie, przy jej pomocy zdominuje Yukę. A kiedy mu się już to uda, wtedy wywrze zemstę na obu dziewczynach.
"Orion Heart" to dość typowe nukige w stylu "Mahou Shoujo Ai" czy "Puella Maga Lucifer Ouka", które nic w gatunku nowego nie wnosi, ale fani takich gier na pewno będą zadowoleni. Nie jest to gra bardzo długa, ale ma całkiem niezłą grafikę, o czym możecie się przekonać poniżej.

1 komentarz:

  1. O, jak coś w stylu Mahou Shoujo Ai, to może być ciekawe.

    OdpowiedzUsuń