czwartek, 9 maja 2013

Orion Heart - bohaterki

 Pisałem niedawno o tym, że MangaGamer uruchomił przedsprzedaż gry "Orion Heart". Z tej okazji chciałbym opisać pokrótce postacie dwóch głównych bohaterek, które wystąpią w tej grze.

Asagiri Yuka (Orion Sun)

Spokojna, zwykle radośnie nastawiona do świata, ale dość niewinna dziewczyna, która potrafi się przemieniać w Orion Sun. Po tym, jak wspólnie ze swoją przyjaciółką pokonały demona Gildarta i jego Black Castle, wróciła do swojego szkolnego życia. Po cichu podkochuje się w Osamu, swoim koledze z klasy. Właśnie to zamierza wykorzystać powracający do życia Gildart, aby ją pokonać i zmienić w swoją niewolnicę.

Izumiya Aoi (Orion Moon)

Pochodząca z zamożnej rodziny, poważna i odpowiedzialna dziewczyna. Jej magiczne alter-ego to Orion Moon. Zawsze wspierała Yukę i namawiała ją do tego, żeby rozwijała swój związek z Osamu, ale nigdy nie spodziewała się, że może się to skończyć tragedią po tym, jak kontrolę nad Osamu przejmie Gildart. Chociaż Aoi jako pierwsza zaczęła podejrzewać, że coś jest nie tak, to wszystko wskazuje na to, że może być za późno, żeby mogła uratować swoją przyjaciółkę i jej chłopaka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz