sobota, 4 maja 2013

JAST USA - raport z prac

Zgodnie ze swoim zwyczajem, JAST USA co jakiś czas publikuje informacje na temat gier, nad którymi pracuje. Oto w miarę aktualny stan tego, jak się przedstawiają sprawy:
"Yumina the Ethereal" jest na finiszu i powinna mieć swoją premierę latem. "Trample on Schatten" i "Seinarukana" są ciągle na etapie tłumaczeń. Trwa nadal tłumaczenie "Starless" (pewnie okaże się, że to gra, której tłumaczenie JAST zajęło najwięcej czasu...), podobnie rzecz się ma z "Outlaw Django ~ Zoku: Satsuriku no Django" i "Sumaga". W kolejce do tłumaczenia czeka z kolei "Hanachirasu" z Nitro+.
Czyli właściwie nic, czego byśmy już nie wiedzieli, chociaż ja osobiście czekam na jakąkolwiek konkretną informację związaną z tłumaczeniem "Starless" - ciekawe, czy w rok się dadzą radę z tą grą wyrobić i czy odważą się sięgnąć po cokolwiek innego wydanego przez Empress, np. "Lewdness", które wydaje mi się najciekawszą z pozycji stworzonych przez tą firmę.

1 komentarz:

  1. Yumina według nich to wychodzi w lecie już od dobrych paru lat. Swoją drogą chodzi plota, że w końcu ogłoszą, że mają licencję na steins;gate ale uwierzę jak zobaczę.

    OdpowiedzUsuń