wtorek, 21 maja 2013

Magical Girls Kanata - grafiki promocyjne i trailer


Wciąż nie ma jeszcze screenów  z najnowszej produkcji Lilith Soft, zatytułowanej "Magical Girl Kanata", co jest zastanawiające, bo firma ta zwykle udostępniała je zaraz po zapowiedzi wydania każdej gry. Póki co, Lilith udostępniło w zamian kilka grafik promocyjnych, które dostępne będą dla kupujących grę w określonych sklepach. Obejrzeć je możecie poniżej.
Pojawił się także trailer, który z oczywistych względów nie jest niestety dostępny na Youtube, ale obejrzeć go możecie pod tym adresem.


Co zaś się tyczy wspomnianych grafik promocyjnych, oto i one. Moim faworytem jest obrazek nr 2:

2 komentarze:

 1. Zapowiada się bardzo ciekawie, jeśli nie będzie nie będzie tam aż tak dużo tentacli(które nie za bardzo lubię) to może być naprawdę fajne :D
  Tak przy okazji mam pewną propozycje, prowadzę bloga o podobnej tematyce, wrzucam swoje prace o tematyce hentai i tym podobne. Co ty na to żeby wymienić się linkami na blogach, zawsze pomogło by to trochę rozreklamować obydwa blogi. Mój blog to http://wernyblog.blogspot.com/ liczę na owocną współpracę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się, że będzie to rzecz nastawiona właśnie głównie na tentacle. Za dwa dni dam kolekcję screenów, więc będzie to widoczne wyraźnie.
   Co do linka, jasne, zaraz dodam.

   Usuń