poniedziałek, 20 maja 2013

Nowe nukige od MangaGamera

 Wygląda na to, że MangaGamer posłuchał moich (i nie tylko moich, ale też wielu innych fanów) sugestii o tym, że może warto by wydawać więcej gier nukige. Właśnie zapowiedziano angielską wersję kolejnej tego typu gry wydanej oryginalnie przez Softhouse. Nosi ona typowy dla tego gatunku, długi tytuł, który brzmi następująco: "Milles, Knight of Anal Tryanny ~Impregnated by Lusty Tentacles at the Ends of Oblivion~ ". Sporo mówi o fabule, prawda?
A dokładnie, gra przedstawia historię wojowniczki Milles, która utraciła wspomnienia. Wędrując po świecie, trafia do krainy, w której spokój utrzymywany jest przez coroczne składanie ofiar z kobiet lokalnemu bóstwu. Milles spotyka grupę, która eskortuje dziewczynę mającą być tegoroczoną ofiarą i postanawia ich przekonać, żeby sprzeciwili się temu okrutnemu zwyczajowi.


Co z tego wyjdzie? Można się spodziewać, że dużo macek i scen z nimi. Do tego z informacji, które znalazłem, wynika, że w grze będzie sporo hardkorowych momentów, z deformacjami ciała włącznie. Szkoda, że to nie jest żadna gra z Lilith Soft, ale cieszę się, że jednak MangaGamer stara się różnicować swoją ofertę.

1 komentarz:

  1. Ciekawe, choć zgadzam się, że są lepsze nukige niż te z Softhouse.

    OdpowiedzUsuń