środa, 23 stycznia 2013

Zapowiedzi Orcsoft

Kilka dni temu pisałem o nowości z Orcsoft, tymczasem ta firma mocno zaktualizowała swoją oficjalną stronę, zamieszczając wiadomości już nie o jednej, ale o kilku nowych tytułach. "Sei Yariman Shisutāzu - Bako bako Nikki" o którym pisałem wcześniej doczekał się nowego arta, na którym widać tym razem pełne postacie bohaterek a także postać, która zapewne będzie głównym bohaterem. Oto on:
Można wywnioskować, że jedna z dziewczyn to kogal (ta po lewej), z tlenionymi włosami i po solarium, a druga to będzie tym grzeczniejszej, choć wątpię, czy niewinnej (tytuł gry sugeruje co innego.O drugiej grze nie wiadomo wiele, bo dostaliśmy tylko dwa szkice i krótkie zdanie, z którego może wynikać, że będzie to gra typu NTR z sytuacją, w której jeden brat odbija żonę drugiemu bratu. Na arcie mamy dwie kobiety, więc będzie tam coś więcej, ale na razie nic więcej nie wiadomo.
Wreszcie, o ostatniej grze wiadomo najmniej, bo jedyne co się pojawiło, to niewielki banner z napisem "BBC & BBB & My sweet wife", co może oznaczać zarówno grę NTR jak i coś innego. Informacje pewnie pojawią sie dopiero za jakiś czas.

2 komentarze:

  1. Druga z siostrzyczek wygląda nawet zachęcająco. Bo ta tleniona paskuda przypomina nasze "gejsze" spod dyskotek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pewnie tak ma być. Imprezowa laska vs. dziewczyna z sąsiedztwa

    OdpowiedzUsuń