czwartek, 31 stycznia 2013

Rekordowo długich tytułów ciąg dalszy...

 Pisałem już kiedyś, że lubię ten dziwaczne, długaśne tytuły, jakie wymyślają niektórzy twórcy gier eroge. Konkurencja jest tu spora, ale pojawił się kolejny kandydat do rekordu długości nazwy. Jest to nowa gra od Miel, zatytułowana "Tane Tsukete! Hitozuma Shima ~Otoko ga Zenin Funou! Mura no Shison o Tayasanu Tame ni Hitozuma-tachi ni Itsu de mo Doko de mo Kozukuri Zanmai!~". Jak to przetłumaczyć? "Posiądź mnie! Wyspa żon~Mężczyźni sflaczali! Ocal naszą wioskę przed wymarciem!". 


Pomysł ktoś miał hardkorowy, ale z tytuły dość łatwo można wywnioskować, o co będzie w grze chodzić, prawda? Gra nastawiona jest raczej na tych, którzy wolą starsze bohaterki, co widać bardzo wyraźnie na okładce powyżej. A jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to poniżej prezentuję kilka screenów, na których panie widać już bez żadnych osłonek. Gra może pochwalić sporą ilością postaci, bo aż sześcioma bohaterkami... W obsadzie będzie tsundere, nauczycielka, pani domu, wstydliwa dziewczyna, milfa, żona a podobno nawet i córka, jak wynika z zapowiedzi autorów.1 komentarz:

  1. Może to jakiś wyścig? Choć z drugiej strony powstaje sporo gier visual novel, zarówno profesjonalnych jak i amatorskich, więc może się zdarzyć, że tytuły mogą brzmieć podobnie, a jakoś trzeba się wyróżnić.

    OdpowiedzUsuń