środa, 16 stycznia 2013

Princess Miko-san - postaci

 Na oficjalnej stronie swojej najnowszej gry "Princess Miko-san" Yukari umieściło krótkie charakterystyki wszystkich postaci, które wystąpią w tej grze. Niestety, potwierdziła się także informacja o tym, że "Princess Miko-san" będzie typową grą visual novel, bez jakichkolwiek elementów dodatkowych (jak w "Thief & Sword"), co sprawia, że szans na angielskie tłumaczenie tej pozycji nie ma. Warto zwrócić jednak uwagę na ten tytuł, gdyż patrząc na screeny, widać, że pracował przy nich ten sam grafik, który obsługiwał Yukari przy "Thief & Sword".


Bohaterki gry prezentują się z kolei następująco. Zwraca pewnie i waszą uwagę ich znaczna liczba - aż sześć. Większość jest dość hojnie obdarzona przez naturę, poza dość płaską Meiko (pierwsza). Moją faworytką jest Takaho (przedostatnia). Warto według mnie zwrócić uwagę, że autor projektów postarał się, żeby poszczególne miko różniły się od siebie szczegółami strojów.


5 komentarzy:

 1. Bez urazy ale nie tylko Meiko, nastempna alias styl młodszej siostry też jest płaska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, choć ta druga już coś tam ma, w odróżnieniu od Meiko, która jest płaska jak facet.

   Usuń
  2. Jak facet Albo Louis Zero lub Lina Inverse

   Usuń
  3. Nie, Lina coś tam jednak miała. Może nie jak te trzy ostatnie stąd z mleczarniami rozmiaru DD, ale zupełna deska z niej nie była.

   Usuń
  4. Ale i tak nazwanie ją płaską oznacza tendencje samobójcze, a mimo iż tyle je niewiele tam idzie kalorii

   Usuń