niedziela, 20 stycznia 2013

Plany MangaGamer na 2013


MangaGamer opublikował na swoim oficjalnym blogu zapowiedzi i plany na rok 2013. Jak one wyglądają? Bardzo ambitnie, bo wedle wstępnych zapowiedzi MangaGamer planuje w tym roku wydać dużo więcej tytułów. Od  marca startuje też nowa strona internetowa firmy, która zastąpi tą, która funkcjonuje od samego początku. A teraz przejdźmy do szczegółów....
"Super Sexy Spy Up"z Softhouse wyszło już z beta testów i jest właściwie gotowe do wydania, więc będzie jedną z pierwszych pozycji, które MangaGamer wyda w 2013. Zaraz po nim powinno wyjść długo już zapowiadane "Harukoi Otome", gra Baseon, twórców "Koihime Musou". Wstępnie wiadomo, że obie gry mają wyjść pod koniec lutego lub na początku marca.

Na końcowym etapie beta testów są  romantyczna komedia o twórcach gier visual novel - "Eroge ~Sex and Games Make Sexy Games~" oraz gra nukige o magical girls "Orion Heart" od Liquid. Podobnie rzecz się ma z "Tick Tack".

Wiadomo także, że MangaGamer robi przymiarki do dwóch kolejnych gier z Softhouse (na razie niestety nie podano tytułów), a także do następnej części ef, zatytułowanej "ef - the letter tale" z Minori. Podobno MangaGamer przymierza się do współpracy z kolejną japońską firmą, ale jej nazwa nie została ujawniona. Chciałbym, żeby to było Lilith Soft albo Orcsoft, ale na to niestety szanse są niewielkie.

Na sam koniec, MangaGamer zapowiada kolejne wydania pudełkowe - na pierwszy ogień ma pójść "Boob Wars". Istnieje także szansa, że firma zdecyduje się na wydania ekskluzywne, z dodatkami, ale to na razie nie jest jeszcze nic pewnego.

1 komentarz:

  1. Najbardziej mnie to "Orion Heart" interesuje, wygląda ciekawie. Szkoda, że na liście nie ma żadnych gier typu "Koihime Musou" ani "Boob Wars".

    OdpowiedzUsuń