niedziela, 25 listopada 2012

Otoboku - Maidens Are Falling for Me! - premiera

 MangaGamer wypuścił na sprzedaż długo zapowiadaną grę visual novel "Otoboku - Maidens Are Falling for Me!" (jap. "Otome wa Boku ni Koishiteru"). Opowiada ona o losach Mizuho, chłopaka, który zostaje zmuszony do uczenia się w ekskluzywnej szkole dla młodych dziewczyn. żeby było to możliwe, Mizuho zostaje przebrany za dziewczynę, a o jego prawdziwej płci wie tylko jedna z nauczycielek oraz jego przyjaciółka, która też chodzi do tej szkoły. Dość szybko okazuje sie, że Mizuho bardzo dobrze radzi sobie w roli dziewczyny, jednak inne uczennice dostrzegają, że jest w nim coś dziwnego.


Na podstawie tej gry nakręcone było też bardzo dobre anime, które wyszło kilka lat temu. W tym roku wyszła animowana wersja sequela "Otoboku", zatytułowana "Otoboku: Two Elders". Być może, jeżeli pierwsza część "Otoboku" dobrze się sprzeda, to MangaGamer zdecyduje się na wydanie fandiscu albo kontynuacji.
Kupiić "Otoboku" możecie na oficjalnej stronie MangaGamera. Cena nie jest niska, bo wynosi 35 euro, ale z tego co słyszałem, to gra jest tego warta. Poniżej możecie obejrzeć opeining do niej:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz