piątek, 2 listopada 2012

Demo Raidy 3 - pierwsze wrażenia

 Ukończyłem właśnie grę w demo "Lightning Warrior Raidy 3". Chciałbym się podzielić wrażeniami. Po pierwsze, ZyX chyba postanowił poważniej podejść do sprawy fabuły w tej grze. Inaczej niż w dwóch poprzednich częściach,


tutaj wprowadzenie jest bardzo długie i zawiera dużą liczbę postaci. Są wśród nich nowi bohaterowie jak i cztery dziewczyny z części 1. Zaprezentowano tutaj aż trzech nowych wrogów.
Fabuła wydaje się obracać wokół magicznego pierścienia, dzięki któremu Raidy będzie w stanie się łączyć z trzema postaciami - Foless, Fon Fon i Tiss. Pojawia się także Sorceress, ale jako NPC. Każda z fuzji daje Raidy inne możliwości - większą siłę, zręczność albo magię.
Bieganie po lochach jest takie samo jak poprzednio - w demie jest tylko jeden loch, za to dość duży, z trzema kluczami do znalezienia i użycia. Na końcu mamy bossa - scenka po przegraniu jest oczywiście, w dodatku animowana częściowo.
W sumie, nie widać żadnych zmian, może trochę szkoda, bo wydanie trzeciej części było szansą, żeby rozbudować i poprawić mechanikę, a tego nie zrobiono. Denerwowały mnie trochę zbyt częste w trakcie fragmentów fabularnych przerwy z obrazkami pokazującymi główne bohaterki.
Demo można pobrać ze strony sklepu, ale tam trwa to długo i czasem przerywa, dlatego polecam skorzystać z torrenta na PirateBay.

2 komentarze:

  1. Jeśli jesteś ciekawa mój nowy dojin z LWR jest już gotowy i możliwy do pobrania z tąd

    http://www.mediafire.com/download.php?ia8p41366yeq3lq

    Uprawniam cię też do umieszczenia tego linku w ewentualnym poście na jego temat.

    OdpowiedzUsuń