piątek, 12 lipca 2013

Jyuseishieti Chizuru-san - grafiki promocyjne


Zgodnie ze swoją polityką, Lilith Soft przygotowało dodatkowe grafiki promocyjne, które będzie można otrzymać, jeśli zakupi się najnowszą produkcję tej firmy - "Jyuseishieti Chizuru-san" w określonych sklepach internetowych. Grafik jest pięć i wszystkie przedstawiają wyłącznie tytułową bohaterkę, co może sugerować, że poza nią w grze nie pojawią się żadne istotne fabularnie postacie kobiece - chociaż byłoby, moim zdaniem, dość dziwne, znając takie gry, gdzie nawet w niewielkich produkcjach mamy zwykle co najmniej dwie bohaterki. Sugeruje to także opis na stronie, gdzie mamy tylko Chizuru i dwóch facetów. No cóż, czyżby Lilith Soft chciało zrobić eksperyment?A co do grafik promocyjnych, oto i one. Jak zwykle, ocenę jakości pozostawiam wam, chociaż zaznaczę, że moimi faworytami są obrazki nr 2 i 5.

7 komentarzy:

 1. Na wszystkich ma takie bezmyślne miny. Powinni ją zrobić blondynką ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz zauważyłem, że rzeczywiście na każdym arcie ma zmrużone oczy XD

   Usuń
 2. Wydaje mi się, że zmrużone tłumaczy się na zalotne?

  Poza jej stojącym obrazkiem dialogowym uważam że na każdym zdjęciu ma coś na myśli poza może pierwszym gdzie można ją odczytać jak otwartą książkę "Parówka jest DOBRA".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tym przedostatnim można jeszcze się zastanowić, czy nie bardziej sake...

   Usuń
  2. Niestety na każdym zdjęciu ma rumieńce więc ciężko stwierdzić kiedy jest upita, a kiedy po prostu myśli o zdradzaniu męża

   Usuń
  3. Jedno nie musi w sumie przeszkadzać drugiemu...

   Usuń
 3. Ten przedostatni jest niczego sobie...

  OdpowiedzUsuń