sobota, 24 marca 2012

Okujo no Yurirei-san - trailer


Na kilka dni przed premierą pojawił się animowany zwiastun gry "Okujo no Yurirei-san". Nie było by w tym nic takiego dziwnego, gdyby nie to, że jest to gra z gatunku czystego yuri, a takich gier zbyt wiele się nie robi - nawet jak jest yuri w grze, to jako dodatek do głównego motywu, a ten najczęściej jest hetero. Tutaj mamy szkołę dla dziewczyn, pełną mniej albo bardziej zakochanych w sobie bohaterek. Żeby nie było tak do końca typowo, w jednej z nich zakochuje się... duch. Trailer dostępny na Youtube możecie obejrzeć poniżej. Ze strpny oficjalnej można też pobrać demo gry.

6 komentarzy:

 1. Niedobór nowych przetłumaczonych otome rzucił mi się na mózg i autentycznie jestem tą grą zainteresowana. Duuuużo postaci (więc dużo historii?), ładniutka grafika, do tego od Liar-soft... Pozostaje czekać na premierę i wznosić modły o angielskie tłumaczenie bo wygląda fajnie ^_^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrócę uwagę, że to jest gra yuri, nie otome, na dodatek ma na VNDB wyznacznik +18.

   Usuń
  2. Dlatego właśnie mówię że rzuciło mi się na mózg ^_^ z racji braku gier przeznaczonych docelowo dla dziewczyn spodobały mi się eroge (a że w yuri dodatkowo protagonistką jest dziewczyna...). Cóż, jeśli jest fajna historia to tak czy siak warto zobaczyć co to.

   Usuń
 2. Wygląda sympatycznie a język patrząc po screenach nie wygląda na bardzo trudny.Na tłumaczenie bym nie liczyła w najbliższym czasie bo Ixrec,który tłumaczył gry liarsoftu, na razie brnie przez Rewrite a następne w kolejce ma ponoć być Coμ.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależałoby mi na tłumaczeniu tej gry, bo rzeczywiście mogłaby być ciekawa, ale masz rację, z tłumaczeniem może być problem.

   Usuń
  2. A jednak tłumaczenie powstaje : http://wiki.yuriproject.org/okujou_no_yurirei-san
   Oby tylko przetłumaczyli do końca.

   Usuń