czwartek, 23 lutego 2012

Nowości MangaGamer

MangaGamer ujawnił tytuły kolejnych gier, które planuje w tym roku wydać. Wśród nich są:

"Otome wa boku no Koishiteru" - główny bohater, Mizuho, dowiaduje się od dziadka, że ma chodzić do dziewczęcego liceum. Jego przyjaciółka, Mariya, jest odpowiedzialna za przebranie go za dziewczynę i jako jedyna w szkole wie o tym, że Mizuho jest w rzeczywistości chłopakiem. Mizuho zdobywa nawet popularność i staje się kandydatką na przewodniczącą samorządu. Kilka lat temu wyszło anime. Gra wyjdzie zapewne w tym roku, dokładnej daty nie podano.
Następna gra nosi bardzo wymowny tytuł "Eroge". Opowiada o przygodach gracza, który bezskutecznie szukając dziewczyny, trafia do firmy produkującej gry eroge. Flower, tak się ta firma nazywa, jest nietypowym producentem, bo jego obsada składa się wyłącznie z kobiet, na dodatek tylko z dziewic.
O fabule "Magical Teacher" nie napisano za dużo, wiadomo tylko, że będzie to haremówka  z nauczycielkami w rolach głównych, co pewnie ucieszy tych, którzy wolą w grach eroge postaci bardziej dorosłych kobiet.

1 komentarz:

  1. W "Otome..." chętnie zagram, bo widziałem anime, ale tam nie zamknęli zakończenia. Ciekawe, jak to będzie w grze (chcę końcówki z Shion).

    OdpowiedzUsuń