sobota, 4 lutego 2012

Haganekara no Ai - tapeta i pierwsze dane o postaciach


Wygląda na to, że Lilith Soft wprowadziło udostępnianie tapet ze swoich powstających gier jako nowy element tradycji. Tak było z "Ochiro Hitozuma", a teraz, ledwie kilka dni po pierwszej zapowiedzi, podobną tapetę udostępniono z gry "Haganekara no Ai". Można ją pobrać w rozmiarze 1280 na 720 i w nieco większym formacie, czyli w 1280 na 960. Da się zauważyć, że zmieniono angielski napis w logo gry na brzmiący poprawniej.
 Wiadomo już coś o postaciach - główna bohaterka nazwać się będzie Fujisaki Ai. Pracuje ona dla organizacji zajmującej się tropieniem szczególnie niebezpiecznych przestępców. Dzięki technologii Ai potrafi zmienić swoje ciało w stal. Jej głównym przeciwnikiem jest Trainer X, który dzięki nano technologii dokonuje zmian w ludzkiej osobowości.
Yukari Miyamura, szefowa organizacji dla której pracuje Ai. Całe swoje życie poświęciła kierowaniu nią i uważana jest osobę twardą, zdecydowaną i cieszącą się respektem swoich podwładnych.
Miwako Sawamoto, jest byłą urzędniczką w ministerstwie obrony, która teraz jest jedną z najważniejszych członkiń organizacji, do której należy Ai, odpowiadając za jej rozwój technologiczny.

Mai Kitano to cóka siostry Yukari Miyamury, popularna idolka, której porwanie rozpoczyna rozwój fabuły gry.

Niestety, nadal nie wiadomo niczego więcej o samej grze i czy będzie ona bardziej przypominać te z serii "Taimanin" czy może takie jak "Soukou Kijo Iris". Obecność na splashu i na tapecie dziewczyn w strojach typu BDSM, kobiety wyglądającej jak przeciwniczka, a także strój bohaterki mi kojarzy się bardziej z "Asagi". Z "Iris" kojarzy mi się trochę tytuł - "Miłość w stalowym pancerzu".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz