wtorek, 2 kwietnia 2013

Bleach - Dziewczyny do dyspozycji - polska gra tekstowa


Poproszono mnie o zamieszczenie informacji o nowej, polskiej grze tekstowej zatytułowanej "Bleach - Dziewczyny do dyspozycji". Choć nie jest to typowa gra VN (bo zawiera wyłącznie tekst), to info umieszczam, gdyż chętnie wspieram polskie produkcje. "Bleach - Dziewczyny do dyspozycji" jest interaktywnym eroge, opartym o popularne anime "Bleach". Dostępne jest na stronie Chyoo2 i każdy może samemu dopisywać do niego kolejne fragmenty, rozgałęziając je i rozbudowując. Wydaje mi się, że może to być ciekawa alternatywa dla tych, którzy chcieliby coś w stylu VN stworzyć, a nie mają cierpliwości, żeby grzebać się z programowaniem i tworzeniem grafiki oraz muzyki.
"Bleach - Dziewczyny do dyspozycji" obejmuje aktualnie dwie bohaterki - Rukię i Orihime, ale autor zapowiada, że będzie ich więcej, każdy kto chce, może też samemu dopisywać fragmenty z kolejnymi. Całość znajdziecie pod tym adresem.

3 komentarze:

 1. Brzmi ciekawie, dzięki za informację, zaraz zobaczę, co to.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właściwie tylko route Rukii jest zakończony, szkoda, bo wolę Orihime. No i brakuje mi paru dziewczyn...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo wszystko jest cały czas rozwijane ;) Jak skończę Orihimcię, to może napiszę kogoś jeszcze. Poza tym, każdy może samemu tam dopisywać kolejne fragmenty, więc jak chcesz którąś bohaterkę, to sam możesz napisać jej route.

   Usuń