poniedziałek, 29 października 2012

Raidy 3 - nieco więcej o grze

 Po premierze gry "Lightning Warrior Raidy 3" ożyły poświęcone jej tematy na forach internetowych. Pojawiły się już grafiki z gry, ponieważ wygląda na to, że ZyX jako demo udostępnił całą grę, tylko zablokowaną na pierwszym bossie XD Niestety, nie ma opcji ściągania przez torrent, a ściąganie 1.8 giga przy transferze, jaki jest proponowany zajmuje ok. 12 godzin.


Co do zmian - wiadomo, że w czasie walk Raidy będzie mogła dokonywać fuzji z czterema bohaterkami pierwszej części. Poza umiejętnościami w czasie walki, wybór drugiej postaci będzie miał także wpływ na to, co zobaczymy w zakończeniu po walce z bossem, zarówno wygranym jak i przegranym.
Wygląda na to, że w trzeciej części zerwano z zasadą, że w grze występują tylko lesbijki, bo będzie więcej seksu kobieco-męskiego. Pewnie niektórych to zmartwi, ale innych ucieszy.
Dalej nie wiadomo, co tak naprawdę się dzieje z ZyX. Niektórzy twierdzą, że firmę przejęli inni ludzie i to oni sprawili, że "Raidy 3" została ostatecznie wydana. Możliwe jednak, że ZyX udało się odbić od dna i że było to planowane. Kilka lat temu JAST USA chciało kupić niedokończoną "Raidy 3" i wydać ją samemu, ale ZyX się nie zgodziło.
Poniżej kilka grafik z trzeciej części Raidy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz