niedziela, 14 października 2012

Antidemon Ninja Asagi 3 - ruszyła strona!

 Lilith Soft uruchomiło nareszcie stronę poświęconą trzeciej, długo oczekiwanej części serii "Antidemon Ninja Asagi". Na stronie pojawiła się na razie jedna, duża grafika, gdzie zobaczyć możemy bohaterki wszystkich prawie gier z tego uniwersum - Asagi, Sakurę, Oboro, Murasaki, Ingrid oraz jedną, zupełnie nową postać. Całość opatrzeona jest tekstem "Demon's in his heaven, all right with the world".


Ciekawi mnie, że nie widać tu żadnych odniesień do ostatniej gry z seri, "Antidemon Ninja Yukikaze".Czyżby jednak Lilith uznało, że ta gra jest słabsza od pozostałych? Tego pewnie dowiemy się niedługo. Liczę, że skoro powstaje gra, to powstanie także anime, chociaż druga część "Asagi" wciąż jeszcze nie doczekała się wersji animowanej. Powstały jednak anime o Ingrid i Murasaki, więc może...
Prawdopodobnie niedługo strona zostanie uaktualniona o kolejne dane. Postaram się je wam na bieżąco prezentować. I tylko szkoda, że nie działa już grupa Dark Translations, dzięki której pierwsza i druga część Asagi wyszły po angielsku.

2 komentarze:

  1. Wydaje mi się że działają po kryjomu. Chyba to własnie twórca dark translation wydał Captive Market

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O tym nie wiedziałem. Dziękuję za informację. Chociaż od dawna nie wyszło żadne tłumaczenie z nowszych gier Lilith.

      Usuń