czwartek, 21 lutego 2013

Zapowiedzi MangaGamera

 MangaGamer nie próżnuje i tak jak zapowiedział,  ujawnił kolejne plany na ten rok. Pamiętam, jak na początku tego roku wydawnictwo to ogłaszało, że planuje w tym roku wydać rekordową liczbę gier. Nie byłem pewien, czy to nie przechwałki, ale wygląda na to, że chyba jednak nie. Zobaczcie zatem sami i pamiętajcie, że to dopiero luty...


Ukaże się limitowana wersja gry "Otoboku: Maidens are Falling for Me", zawierająca książeczkę z materiałami dodatkowymi, nową opowieścią i ilustracjami. Dołączona też będzie płyta z tapetami, muzyką itd.


"Cum on! Bukkake Ranch! ~Rear Elementals Into Wet, Horny Girls!~" - tak, wszyscy lubimy te fazowe tytuły gier, bo wiadomo, czego się po nich spodziewać. Z tej produkcji zadowoleni będą przede wszystkim fani monstergirls - będziemy tu mieli cztery dziewczyny, każdą powiązaną z jakimś żywiołem i kojarzącą się wyglądem ze stworem go reprezentującym. Co ciekawe, z zapowiedzi nie wynika, by była to gra nukige. Wiadomo natomiast, że będzie miała także elementy RPG.

Kolejną grą o jeszcze bardziej udanym tytule, jaką wyda po angielsku MangaGamer, będzie "Throb! The Greatest Inventions of the Sexy Era! ~Second Science Club–A Secret Society of Love, Rage, and Sorrow~" oryginalnie wydana w Japonii przez Softhouse. Tutaj wcielimy się w rolę szalonego naukowca, tworzącego różne kopnięte wynalazki, głównie o seksualnym zastosowaniu. Podobno ma to być bardziej komediowa niż poważna gra.W grze pojawiają się elementy przygodówki, a w każdym razie będziemy mieli do pewnego stopnia możliwość samodzielnego operowania przedmiotami.
No i wreszcie "Chou Dengeki Stryker!", czyli rozbudowana wersja gry "Dengeki Stryker", wzbogacona o trzy nowe ścieżki, nowe animacje i muzykę oraz poprawioną grafikę. Dodatkowo, dla tych, którzy kupili już  "Dengeki Stryker", cena nowej wersji będzie niższa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz