niedziela, 2 grudnia 2012

Anti-demon Ninja Asagi 3 - nowe informacje


Lilith Soft zaprezentowało dziś oficjalny stand reklamowy, który pojawił się w japońskich sklepach z myślą o reklamowaniu najnowszej, trzeciej części przygód Asagi. Oto on:
Poza tym, pokazano pierwszy, pełen screenshot z gry, przedstawiający główną bohaterkę, a jakże. Widzimy


na nim Asagi w nowym pancerzu, moim zdaniem bardzo dobrze wyglądającym, choć w niczym nie przypominającym jej starego stroju. Wygląda na to, że będzie to jej oficjalny strój, bo taki też pojawił się na pierwszej grafice promocyjnej związanej z tą gra. Jak na tą serię, to trzeba przyznać, że zakrywa on naprawdę dużo, choć jest równie obcisły jak stary kostium Asagi.
Prezentując przykłądowy screen ze scen hentai autorzy zwracają z kolei uwagę na to, że starali się, żeby nawet z tekstem i okienkiem menu jak najwięcej było widoczne. Tu nie widzę specjalnych różnic, ale może wy coś zobaczycie. Wygląda to tak:2 komentarze:

  1. Moim zdaniem Lilith stoi w miejscu. Mogliby wydać więcej forsy i zrobić coś jak "School Days" z tak doskonałymi animacjami. Bo te ich animacje hentai wyglądają jak słabe gify. CG to pewnie też będą w 90% sceny hentai, zamiast normalnych obrazków.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się, ale Lilith to mniejsza firma niż np. Type-Moon, którą stać na dodanie animacji wysokiej klasy do "Fate/stay night" na Vitę. Musieliby robić gry bez ograniczeń wiekowych wtedy.

      Usuń