sobota, 21 kwietnia 2012

Lewdness - okładka

Na swojej oficjalnej stronie Empress umieściło okładkę pudełkowego wydania swojej najnowszej gry "Lewdness". Zobaczyć ją możecie powyżej. Wiadomo już, że pełen, oficjalny tytuł będzie brzmiał "Lewdness: Vita Sexualis". Gra będzie miała aż siedem żeńskich postaci (cztery główne i trzy poboczne) oraz cztery postaci męskie. Postaram się za kilka dni napisać trochę więcej o samych postaciach.
Przy okazji, zauważyliście pewnie, że na stronie pojawiły się reklamy. Po pierwsze, dzięki nim blog nabrał trochę barw, po drugie, jeśli za ich pośrednictwem coś kupicie, to zawsze jakoś tam mi pomożecie w prowadzeniu tej strony (szczególnie w przypadku reklam MangaGamer).

2 komentarze:

  1. A jak bezpiecznie i tanio kupować wersje pudełkowe wersje visual novel?Czy jakieś można sprowadzić do Polski?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z Japonii? Najlepiej przez playasia albo yesasia, shipping zawsze coś kosztuje, ale tak już jest. Z USA - przez amazona albo eybay, płatne paypalem albo kartą, shipping trochę niższy niż z Japonii. Z Europy - mangagamer ma kilka edycji pudełkowych, tam jednak można płacić tylko kartą. Warto poszukać na Ebayu czy Amazonie używanych, bo są zwykle tańsze.

      Usuń